MuDiRe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  O násO nás  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Jesus Christ Superstar (DJM)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
LittleLotte

LittleLotte


Počet príspevkov : 43
Join date : 29.11.2016

Jesus Christ Superstar (DJM) Empty
OdoslaťPredmet: Jesus Christ Superstar (DJM)   Jesus Christ Superstar (DJM) EmptySt január 25, 2017 1:12 am

Jesus Christ Superstar (DJM) A969a4517e217a1ad6c7e893e114c4bd
Zdroj fotografie
Oficiální stránky ostravské produkce Jesus Christ Superstar

Premiéra: 17.3. 2016

OBSAZENÍ
Ježíš Kristus: Peter Cmorik / Lukáš Vlček, Jidáš Iškariotský: Lukáš Adam / Roman Tomeš, Máří Magdaléna: Hana Fialová / Vendula Příhodová / Martina Šnytová: Pilát Pontský: Roman Harok / Tomáš Savka, Herodes Antipas:Pavel Liška / Jan Vlas, Kaifáš: Juraj Čiernik / Petr Dopita, Annáš: Peter Svetlík / Josef Lekeš, Šimon: Radek Novotný / Jaroslav Rusnák, Petr: Ivan Dejmal / Roman Harok, Jan: David Janošek / Pavel Divín a další

Libreto: Tim Rice
Hudba: Andrew Lloyd Webber
České přebásnění: Michael Prostějovský
Režie: Jiří Nekvasil
Hudební nastudování: Jakub Žídek
Dirigent: Marek Prášil / Jakub Žídek

Zdroj: Oficiální stránky Národního divadlo moravskoslezského
Návrat hore Goto down
https://www.facebook.com/simon.gleeson.australianactor/?fref=ts
Anicka783

Anicka783


Počet príspevkov : 15
Join date : 26.01.2017

Jesus Christ Superstar (DJM) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jesus Christ Superstar (DJM)   Jesus Christ Superstar (DJM) EmptySt február 01, 2017 10:49 pm

Na Ostravské provedení Jesus Christ Superstar jsem byla moc zvědavá, protože mě zajímalo avízované moderní zpracování a začlenění příběhu do současné Ostravy. Osobně si myslím, že téma je natolik aktuální, že tento „přesun“ vůbec nevadí. Na druhou stranu si myslím, že pro pochopení děje byla výhoda, že muzikál už znám a že jsem dřív viděla i jiné, klasičtější verze. Moc se mi líbil Lukáš Vlček v roli Ježíše, kterého jsem zde měla možnost vidět poprvé a moc se těším, až budu mít příležitost vidět ho i v nějaké jiné roli. Nejvíc mě ale překvapil „Jidáš“ Roman Tomeš. Až to této doby jsem ho měla spojeného s úplně jiným typem rolí a tady byl podle mě opravdu výborný. Celkově na mě představení působilo dost netradičně, ale líbilo se mi a určitě bych chtěla vyrazit znovu.
Návrat hore Goto down
 
Jesus Christ Superstar (DJM)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jesus Christ Superstar
» Jesus Christ Superstar

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MuDiRe :: OSTRAVA :: Divadlo Jiřího Myrona-
Prejdi na: