MuDiRe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  O násO nás  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Ples upírů (Tanz Der Vampire)

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
LittleLotte

LittleLotte


Počet príspevkov : 43
Join date : 29.11.2016

Ples upírů (Tanz Der Vampire) Empty
OdoslaťPredmet: Ples upírů (Tanz Der Vampire)   Ples upírů (Tanz Der Vampire) EmptyPi december 30, 2016 7:42 pm

Ples upírů (Tanz Der Vampire) 13432391_292551294466685_4512144135384656871_n
Zdroj fotografie
Oficiální webové stránky muzikálu Ples upírů

Premiéra: 12. 2. 2017

OBSAZENÍ:
Hrabě Von Krolock: Marián Vojtko / Bohuš Matuš, Sára: Natálie Grossová / Michaela Gemrotová / Veronika Stýblová (u/s), Alfréd: Michal Bragagnolo / Lukáš Randák / Jakub Hübner (u/s), Herbert Von Krolock: Tomáš Vaněk / Laco Hudec-Šubrt, Prof. Abronsius: Pavel Vítek / Petr Matuszek / Jan Urban, Magda: Michaela Nosková / Elis Ochmanová, Chagal: Jiří Zonyga / Bronislav Kotiš, Rebecca: Magda Malá / Renáta Podlipská, Koukol: Jindřich Nováček / Tomáš Kobr, Taneční sólo: Leona Qaša Kvasnicová, Martin Císarz, Johana Hájková, Jan Dědek a další

Režie: Radek Balaš

Libreto: Michael Kunze, Jim Steinman

Scénar: Roman Polanski, Gérard Brach

Hudební nastudování a dirigent: Michal Macourek

Překlad: Michael Prostějovský

Choreografie: Leona Qaša Kvasnicová

Zdroj: oficiální webové stránky a facebook muzikálu Ples upírů
Návrat hore Goto down
https://www.facebook.com/simon.gleeson.australianactor/?fref=ts
PoudaCZ




Počet príspevkov : 1
Join date : 25.01.2017

Ples upírů (Tanz Der Vampire) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ples upírů (Tanz Der Vampire)   Ples upírů (Tanz Der Vampire) EmptySt január 25, 2017 10:02 pm

tak jsem to s pritelkyni nevydrzel a po slednuti nemecke verze s titulkama jsme sehnali listky uz na druhou predpremieru Very Happy
Návrat hore Goto down
Anicka783

Anicka783


Počet príspevkov : 15
Join date : 26.01.2017

Ples upírů (Tanz Der Vampire) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ples upírů (Tanz Der Vampire)   Ples upírů (Tanz Der Vampire) EmptyNe január 29, 2017 7:25 pm

Já zatím stále ještě váhám, zda vyrazit nebo ne. Asi si počkám na první recenze a budu moc ráda i za Váš názor. Co se týče obsazení, jsem zvědavá na Natálii Grossovou, její projev mi zatím ještě připadá přece jen trochu dětský.
Návrat hore Goto down
Lorraine
Admin
Lorraine


Počet príspevkov : 38
Join date : 28.11.2016

Ples upírů (Tanz Der Vampire) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ples upírů (Tanz Der Vampire)   Ples upírů (Tanz Der Vampire) EmptyNe január 29, 2017 11:17 pm

Ja vyrazím určite a dúfam, že nie len raz. Tanz der Vampire mám síce len napočúvaný a napozeraný z YT s Kevinom Tartem v hlavnej roli, ale som strašne zvedavá na české spracovanie, či už réžiu, kostýmy alebo preklad. Lebo miestami od textov veľmi závisí aj vtipnosť scény alebo charakteristika postavy. Síce som to zatiaľ naživo nevidela, ale podľa mňa je to nádherné dielo a som rada, že ho idú uviesť v čase keď mám možnosť to vidieť (veľa krásnych muzikálov sa hralo, keď som o nich netušila). Nebudem presne písať, na čo sa teším, lebo v českej verzií to môže byť urobené inak a nechcem nikoho sklamať. ;-)
Návrat hore Goto down
http://actofkaa.sk/
Zdeněk




Počet príspevkov : 1
Join date : 11.02.2017

Ples upírů (Tanz Der Vampire) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ples upírů (Tanz Der Vampire)   Ples upírů (Tanz Der Vampire) EmptySo február 11, 2017 9:36 am

Včerejší předpremieré dopadla na jedničku herci i diváci si to užívali. Musim pochválit projekce, které jsou opravdu zdařilé. Vyzdvedl bych výkon Gemrotové a Ochmanové při její solovce jsem ani nedýchal, Bragagnolovi nebylo během první pulky rozumětdruhá už byla fajn nejslabší ze včerejšího obsazení jednoznačně Pavel Vítek.
Návrat hore Goto down
Lorraine
Admin
Lorraine


Počet príspevkov : 38
Join date : 28.11.2016

Ples upírů (Tanz Der Vampire) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ples upírů (Tanz Der Vampire)   Ples upírů (Tanz Der Vampire) EmptyNe apríl 16, 2017 11:13 pm

Tak predstavenie nesklamalo moje očakávania, všetci - Vojtko, Stýblová, Vítek, Zonyga, Hudec-Šubrt Randák... boli úžasní Very Happy Miestami bola scéna možno trochu chudobnejšia ako v zahraničných produkciách, ale vôbec to nekazilo dojem. Určite chcem ísť znovu keď zas budú lístky!
Návrat hore Goto down
http://actofkaa.sk/
Sponsored content





Ples upírů (Tanz Der Vampire) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ples upírů (Tanz Der Vampire)   Ples upírů (Tanz Der Vampire) Empty

Návrat hore Goto down
 
Ples upírů (Tanz Der Vampire)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MuDiRe :: PRAHA :: Goja Music Hall-
Prejdi na: