MuDiRe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  O násO nás  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Lorraine
Admin
Lorraine


Počet príspevkov : 38
Join date : 28.11.2016

Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava Empty
OdoslaťPredmet: Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava   Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava EmptyUt január 17, 2017 12:37 pm

Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava Maaky10
Zdroj obrázka

Premiéra: 29. apríla 2016

OBSADENIE:
Grizabella: Katarína Hasprová / Hana Fialová, Múz: Karol Čálik, Staroslav Vznešený: Mojmír Caban / Miroslav Urbánek ml., Demetra: Andrea Gabrišová / Miroslava Partlová, Bombalerína: Jana Lieskovská / Veronika Prášil Gidová, Ťapka - mačka domáca: Miroslava Drínová / Katarína Hasprová, Dželina, Dobrá kosť: Monika Drgáňová / Lenka Machciníková, Mudrlant, Tigrí Hnev: Laco Hudec-Šubrt / Ján Slezák, Ram Tam Táger: Dárius Koči / Patrik Vyskočil, Mangodžery: Pavel Klimenda / Vladislav Plevčík, Rumbalíza: Romana Dang Van / Simona Machovičová, Skimbal: Dávid Hartl /Peter Makranský, Ctihodný Brum: Martin Hudec / Marcel Mondočko, Jeminé: Zara Prágerová / Natália Hatalová / Natália Baloghová

Hudba: Andrew Lloyd Webber

Libreto: Thomas Stearns Eliot

Réžia: Gabriela Petráková

Prebásnili: Michael Prostějovský a Ján Štrasser

Choreografia: Ladislav Cmorej

Zdroj: Oficiálna stránka divadla Nová scéna
Návrat hore Goto down
http://actofkaa.sk/
Anicka783

Anicka783


Počet príspevkov : 15
Join date : 26.01.2017

Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava Empty
OdoslaťPredmet: Re: Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava   Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava EmptySt december 27, 2017 5:24 pm

Muzikál Cats je moje srdeční záležitost a tudíž výlet do Bratislavy byla nutnost, kterou jsem si zkrátka nemohla dovolit vynechat. A rozhodně to stálo za to. Jediné, co se mi po představení honilo hlavou bylo, kdy půjdu znovu. Představení bylo naprosto úžasné a vůbec nevím, co bych mu  mohla vytknout, přijde mi, že ve srovnání s plzeňskou  verzí, která se mi také líbila, mělo představení celkově větší náboj, dynamiku  a vtip, vysloveně mě zaujalo, že divadlo bylo plné dětí, které po celou dobu nijak nerušily, vydržely tedy muzikál sledovat až do konce, což je u představení, kde je dějová zápletka minimální, něco pro mě naprosto nepochopitelného. Jedná se o mojí první zkušenost s muzikálem na Slovensku a jsem šťastná, že jsem jí mohla zažít.
Návrat hore Goto down
Lorraine
Admin
Lorraine


Počet príspevkov : 38
Join date : 28.11.2016

Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava Empty
OdoslaťPredmet: Re: Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava   Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava EmptySt december 27, 2017 11:32 pm

Ja som, úprimne povedané, od Mačiek veľa nečakala, lebo nemajú dej, ale milo ma to prekvapilo. Kostýmy a choreografie pekné a aj napriek absencií deja to malo spád. Ale druhýkrát by som už asi nešla Smile
Návrat hore Goto down
http://actofkaa.sk/
Sponsored content





Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava Empty
OdoslaťPredmet: Re: Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava   Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava Empty

Návrat hore Goto down
 
Muzikál Mačky (Cats) - Nová scéna Bratislava
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kočky (Cats) - MDB
» Muzikál IAGO
» Muzikál Tajemství
» Muzikál Boyband
» Muzikál Mefisto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MuDiRe :: BRATISLAVA :: Divadlo Nová scéna-
Prejdi na: