MuDiRe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  O násO nás  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Kiss me, Kate (Kačenko, pusu!)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
LittleLotte

LittleLotte


Počet príspevkov : 43
Join date : 29.11.2016

Kiss me, Kate (Kačenko, pusu!)  Empty
OdoslaťPredmet: Kiss me, Kate (Kačenko, pusu!)    Kiss me, Kate (Kačenko, pusu!)  EmptyPo január 16, 2017 7:32 pm

Kiss me, Kate (Kačenko, pusu!)  A891aeeb2d_102892657_o2
Zdroj fotografie
Oficiální stránky muzikálu Kiss me, Kate

Premiéra: 15.12. 2016

OBSAZENÍ:
Lissi Vanessi: Lada Bélašková / Martina Šnytová, Fred Graham: Jiří Mach / Tomáš Savka, Bill Calhoun: Ivan Dejmal / Roman Harok, Lois Linnová: Natálie Tichánková / Veronika Prášil Gidová, Henry Trevor: Libor Olma / Jozef Novák-Wajda, Hattie: Jarmila Hašková, 1. Gangster: Juraj Čiernik / Ján Vlas, 2. Gangster: Juraj Čiernik / Ján Novotný a další

Hudba a texty písní: Cole Porter
Libreto: Samuel Spewack, Bella Spewack
Překlad a úprava: Jiří Josek
Hudební nastudování: Jakub Žídek
Dirigent: Jakub Žídek
Choreografie: Denisa Kubášová
Zdroj: oficiální stránky Národního divadla moravskoslezského
Návrat hore Goto down
https://www.facebook.com/simon.gleeson.australianactor/?fref=ts
Anicka783

Anicka783


Počet príspevkov : 15
Join date : 26.01.2017

Kiss me, Kate (Kačenko, pusu!)  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiss me, Kate (Kačenko, pusu!)    Kiss me, Kate (Kačenko, pusu!)  EmptyŠt jún 01, 2017 10:39 pm

Muzikál Kiss Me, Kate jsem znala pouze z filmu z roku 1953, který patří mezi mé oblíbené a viděla jsem ho už opravdu mockrát. Na představení jsem se proto moc těšila. Pokud budu srovnávat s filmovou verzí, překvapila mě řada odlišností (např. provedení písně „Too Darn Hot„), které ale byly rozhodně ku prospěchu. Dobře mi také zněly české texty. Celkově na mě představení působilo pohodově, bylo velmi vtipné, dynamické a ani chvíli jsem se nenudila. Moc se mi líbili oba hlavní protagonisté Lada Bělašková a Jiří Mach a vyzvihnout jednoznačné musím i představitele obou gangsterů Jana Vlase a Radka Novotného, kteří byli naprosto dokonalí Smile
Návrat hore Goto down
 
Kiss me, Kate (Kačenko, pusu!)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MuDiRe :: OSTRAVA :: Divadlo Jiřího Myrona-
Prejdi na: