MuDiRe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  O násO nás  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Atlantída

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
LittleLotte

LittleLotte


Počet príspevkov : 43
Join date : 29.11.2016

Atlantída  Empty
OdoslaťPredmet: Atlantída    Atlantída  EmptySo december 31, 2016 5:49 pm

Atlantída  Maxresdefault
Zdroj fotografie
Oficiální webové stránky muzikálu Atlantída

Premiéra: 10.9. 2015

OBSAZENÍ
Jerry: Jan Kříž / Petr Novotný, Milan: Tomáš Savka / Michal Pleskot / Zbyněk Fric, Andrej: Oldřich Smysl / Zbyněk Fric / Přemysl Pálek, Martin: Roman Tomeš / Tomáš Löbl, Sofie: Michaela Tomešová / Alžbeta Bartošová / Ivana Korolová, Brejny:  Markéta Procházková / Kateřina Steiner Pilecká, Majka: Marie Křížová / Věra Vodičková, Vícerole dámská: Charlotte Doubravová / Veronika Bošjaková, Vícerole pánská: Juraj Bernáth / Martin Bačkovský a další

Hudba a texty písní: Miro Žbirka
Režie a choreografie: Ján Ďurovčík
Texty písní: Kamil Peteraj
Libreto: Ján Ďurovčík a Peter Pavlac

Zdroj: oficiální webové stránky Divadla Kalich
Návrat hore Goto down
https://www.facebook.com/simon.gleeson.australianactor/?fref=ts
Anicka783

Anicka783


Počet príspevkov : 15
Join date : 26.01.2017

Atlantída  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Atlantída    Atlantída  EmptyNe január 29, 2017 2:31 pm

Mám za to, že aby byl hitmuzikál úspěšný, je třeba vymyslet zajímavý a nápaditý příběh, který dostatečně originálně spojí osvědčené zaručené hity tak, aby se na představení dalo dívat jako na celek. Toto se v divadle Kalich jednoznačně povedlo u muzikálu Osmý světadíl, v případě Atlantidy jsem tento dojem bohužel neměla. Asi nedovedu vysvětlit, co přesně mě zklamalo, herecké a pěvecké výkony mi přišly výborné, zejména mi utkvěla velmi vtipná Marie Křížová v roli Majky. Bohužel to ale nestačilo vzhledem k tomu, že příběh mě zkrátka neoslovil, nedokázala jsem se do něj vžít, uvěřit mu a porozumět chování jednotlivých hrdinů. Z divadla jsem proto odcházela s poněkud rozporuplnými pocity.
Návrat hore Goto down
 
Atlantída
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Muzikál Atlantída

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MuDiRe :: PRAHA :: Divadlo Kalich-
Prejdi na: