MuDiRe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  O násO nás  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
LittleLotte

LittleLotte


Počet príspevkov : 43
Join date : 29.11.2016

Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender) Empty
OdoslaťPredmet: Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender)   Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender) EmptyPi december 30, 2016 8:14 pm

Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender) Photo_570e7e031f71c6.64794896
Zdroj fotografie

Premiéra: 21.9. 2016

OBSAZENÍ:
Chad: Jan Kříž / Přemysl Pálek, Natalie Haller: Petra Kosková / Petra Tenorová, Jim Haller: Petr Vondráček / Zbyněk Fric, Sylvia: Marie Křížová / Ilona Maňasová, Lorraine: Kateřina Šildová / Genny Ciatti, Dennis: Jan Tenkrát / Petr Kutheil, Sandra: Kateřina Steinerová / Markéta Martiníková, Matilda Hyde: Renáta Podlipská / Alena Štréblová, Dean Hyde: Roman Tomeš / Jan Tenkrát, Earl: Michal Pleskot / Martin Bačkorský a další

Režie a scéna: Šimon Caban
Libreto: Joe DiPietro
Překlad a české texty: Adam Novák
Choreografie: Petra Parvoničová.

Zdroj: oficiální stránky Divadla Kalich
Návrat hore Goto down
https://www.facebook.com/simon.gleeson.australianactor/?fref=ts
Anicka783

Anicka783


Počet príspevkov : 15
Join date : 26.01.2017

Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender)   Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender) EmptyNe január 29, 2017 2:29 pm

Srdcový král mě nadchnul. Celou dobu jsem se bavila, příběh je sice poměrně jednoduchý a s předvídatelným koncem, představení ale mělo spád a udrželo si celou dobu moji pozornost. Tomu všemu samozřejmě dominují známé rock’n’rollové hity Elvise Presleyho. Představení jsem viděla již dvakrát a měla tak možnost srovnání některých alternací včetně hlavní role Chada v podání Jana Kříže a Přemysla Pálka. Upřímně, nedovedu říct, který Chad se mi líbil víc, každý byl úplně jiný a měl něco do sebe. Největším zážitkem, který jsem si z představení odnesla, byla nicméně velmi dojemná píseň „Vždyť jsem tu já“ v podání Marie Křížové.
Návrat hore Goto down
LittleLotte

LittleLotte


Počet príspevkov : 43
Join date : 29.11.2016

Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender)   Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender) EmptyNe január 29, 2017 5:30 pm

Ja som zatiaľ Srdcového kráľa videla trikrát - z toho prvý raz v Birminghame pod názvom Love Me Tender, kde som v roli Chada videla Bena Lewisa (hral Fantóma v muzikáli Love Never Dies) a v Kalichu som zatiaľ 2 krát videla Jana Kríža, ktorý bol podľa môjho názoru dokonca lepší ako Ben a som naozaj rada, že toto predstavenie začali hrať aj v Prahe. na jednej strane je fakt, že dej je dosť jednoduchý, ale páčilo sa mi, ako trefne dokázal autor piesne "napasovať" do deja a tiež to, že našiel aj piesne, ktoré možno nie sú natoľko známe a dal im nové aranže, oslovia aj mladších divákov, ktorí možno hudbu Elvisa Presleyho dovtedy tak dobre nepoznali. Smile
Návrat hore Goto down
https://www.facebook.com/simon.gleeson.australianactor/?fref=ts
Sponsored content





Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender)   Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender) Empty

Návrat hore Goto down
 
Srdcový král (All Shook Up / Love Me Tender)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MuDiRe :: PRAHA :: Divadlo Kalich-
Prejdi na: