MuDiRe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  O násO nás  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Muzikál Rocky

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Eric

Eric


Počet príspevkov : 28
Join date : 29.12.2016

Muzikál Rocky Empty
OdoslaťPredmet: Muzikál Rocky   Muzikál Rocky EmptySo január 07, 2017 11:01 am

Muzikál Rocky 1
Zdroj obrázka
Oficiální stránky muzikálu

Osoby a obsazení

Rocky: Kryštof Michal / Jan Kříž / Peter Pecha, Mickey: Milan Šteindler / Luděk Walter, Paulie: Roman Vojtek / Henrich HEŇO Šiška, Apollo: Luther Simon, Adrian: Markéta Procházková / Hana Holišová, Gloria: Michaela Nosková / Dáša Zázvůrková, Gazzo: Martin Sobotka / Jaromír Adamec, Jergens: Ernesto Čekan / Oldřich Kříž, Apollův manager: Jaromír Holub / Jan Urban, Buddy: Martin Steiner / Radim Flender, Watchman/Mike: Juraj Bernáth / Jiří Daniel, Wysocki: Petr Kutheil / Petr Ryšavý, Spider Roco: Aleš Vogel, Bob Dunphy: Robert Záruba, Vojtěch Bernatský, Petr Svěcený, Ondřej Novotný, Angie: Pavlína Matiová / Zuzana Gamboa, Joanne: Marie Křížová, Vendula Příhodová, Lina McKenna: Zorka Hejdová / Hana Mašlíková, Apollo Girls: Daniela Lebedová / Tereza Prucková, Petra Vraspírová, Tereza Machová, Veronika Morávková, Zuzana Ďurdinová, Shirley: Kateřina Klausová

Scénář: Thomas Meehan, Sylvester Stallone
Hudba: Stephen Flaherty
Texty: Lynn Ahrens
České přebásnění: Michael Prostějovský
Režie: Christoph Drewitz
Choreografie: Ivana Hannichová
Fight choreografie: Vladimír Hub
Scénografie: Martin Černý
Kostýmy: Roman Šolc

Zdroj: Oficiální stránky muzikálu
Návrat hore Goto down
Anicka783

Anicka783


Počet príspevkov : 15
Join date : 26.01.2017

Muzikál Rocky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Muzikál Rocky   Muzikál Rocky EmptyNe február 26, 2017 11:46 am

Zdravím. Chystáte se někdo na Rockyho? Podle videí, co jsou zatím k dispozici, to podle mě vypadá velice slibně. Viděl někdo nějakou zahraniční verzi?
Návrat hore Goto down
Eric

Eric


Počet príspevkov : 28
Join date : 29.12.2016

Muzikál Rocky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Muzikál Rocky   Muzikál Rocky EmptyPo marec 06, 2017 7:34 am

Rocky v KC Praha je opravdu hodně povedené představení s maximálním využitím onoho obřího prostoru, kterým tato stavba disponuje. Výborná hudba, napětí od začátku do konce, nespočet zajímavých prvků, které jsem doteď ještě v žádném jiném představení neviděla (nebudu prozrazovat), zkrátka projekt, kterému nic nechybí. Mimo jiné perfektní výkony účinkujících, až se tají dech! Doporučuji!
Návrat hore Goto down
Anicka783

Anicka783


Počet príspevkov : 15
Join date : 26.01.2017

Muzikál Rocky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Muzikál Rocky   Muzikál Rocky EmptyPo apríl 17, 2017 10:42 pm

Přiznám se, že jsem film nikdy neviděla, a proto vše, co jsem viděla v divadle pro mě bylo nové a překvapivé. Do poslední chvíle jsem věřila, že Rocky nakonec přece jen zvítězí :-). Jinak souhlasím se vším, co zde již bylo napsáno a vyzdvihuji především perfektní výkony Jana Kříže a Markéty Procházkové.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Muzikál Rocky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Muzikál Rocky   Muzikál Rocky Empty

Návrat hore Goto down
 
Muzikál Rocky
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Muzikál Chaplin
» Muzikál Mamma Mia
» Muzikál Evita
» Muzikál Hello, Dolly!
» Muzikál Čas růží

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MuDiRe :: PRAHA :: Kongresové centrum Praha-
Prejdi na: